GardenBud

O nas

Dlaczego GardenBud?

Budowa i Projektowanie Ogrodów

Od kilku lat specjalizujemy się w projektowaniu, zakładaniu i pielęgnacji ogrodów przydomowych, osiedli oraz terenów zieleni miejskiej.

Wiemy, jak trudnym zadaniem jest połączenie estetyki z funkcjonalnością, zapewnienie użytkownikom dobrego samopoczucia. Niemały wpływ na to ma obecność wody. Wodospad, oczko wodne, strumyk, kaskada, basen lub fontanna – to tylko niektóre z możliwości. Szmer płynącej wody ma działanie relaksujące i uspokajające.

Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług, te wrażenia staną się także Państwa udziałem.

Zrealizowaliśmy już setki ogrodów i terenów zielonych w takich miastach jak Płock, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek i okolice.

Jeśli marzeniem Państwa jest cudowny ogród,
w którym każda spędzona chwila jest wytchnieniem, jeśli macie Państwo pomysł na zagospodarowanie terenu wokół domu, ale nie wiecie jak to zrobić, chętnie pomożemy Państwu stworzyć coś niepowtarzalnego. Państwa wyobrażenia w połączeniu z naszym doświadczeniem będą podstawą do stworzenia wymarzonego ogrodu.

Kolorowe kobierce kwiatów, oryginalne drzewka i krzewy, szemrzące strumyki czy wodospady, wijące się alejki, ozdobne kamyki i wszystko to, co tworzy urzekający zapach, romantyczny nastrój i niezwykłą atmosferę znajdzie się w Państwa wymarzonym ogrodzie. Oferujemy Państwu naszą pomoc w tworzeniu ogrodu, kładąc szczególny akcent na intrygujący układ kompozycyjny ogrodu i odpowiedni dobór roślin. Dzięki nam, Państwa ogród będzie zachwycał nie tylko wiosną i latem, ale także jesienią i zimą.

Twój ogród to nasza pasja!

Dlaczego My? 

Tworzymy jednostkowe, indywidualne projekty ogrodów, łączące funkcjonalność z harmonijną kompozycją oraz pięknem barw i formą roślin.

Szczególną uwagę zwracamy na dobór odpowiednich materiałów, które nadają swoistego charakteru krajobrazowi i podkreślają jego walory.

Z uwagą wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i upodobania, aby projekt przez nas stworzony odzwierciedlał Państwa styl życia, osobowość i spełniał wszelkie Państwa oczekiwania.

Wykonujemy projekt i oferujemy jego profesjonalną realizację.

Sporządzamy projekty terenów zieleni, jak i prywatnych, intymnych wnętrz ogrodowych, min.: projekty terenów przy firmach i instytucjach publicznych, ogrodów przy rezydencjach i domach jednorodzinnych, a także projekty zbiorników wodnych, tarasów, oświetlenia ogrodów – wszystko z jednakową starannością.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe wykonanie każdej usługi ogrodniczej

Gardenbud to projektowanie ogrodów, zakładanie nowych ogrodów, strzyżenie trawników, pielęgnacja ogrodów i wycinanie drzew.